CT0805LDLSF-3R3K
Mfr.Part #
CT0805LDLSF-3R3K
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Stock
30
In Stock :
30
Tolerance :
±10%
DC Resistance (DCR) :
300mOhm
Series :
ct0805ldlsf
Operating Temperature :
-25°C ~ 105°C
Inductance :
3.3 µH
Frequency - Self Resonant :
55MHz
Datasheets
CT0805LDLSF-3R3K
Central Technologies CT0805LDLSF-3R3K
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD