CT0805LDLSF-100K
Mfr.Part #
CT0805LDLSF-100K
Description
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Stock
30
In Stock :
30
Series :
ct0805ldlsf
Inductance :
10 µH
DC Resistance (DCR) :
900mOhm
Frequency - Self Resonant :
25MHz
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-25°C ~ 105°C
Datasheets
CT0805LDLSF-100K
Central Technologies CT0805LDLSF-100K
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD