CT0603LSF-821J
Mfr.Part #
CT0603LSF-821J
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Stock
9
In Stock :
9
Series :
ct0603lsf
DC Resistance (DCR) :
690mOhm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency - Self Resonant :
480MHz
Tolerance :
±5%
Inductance :
820 nH
Datasheets
CT0603LSF-821J
Central Technologies CT0603LSF-821J
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD