CT0603CSF-7N5G
Mfr.Part #
CT0603CSF-7N5G
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Stock
315
In Stock :
315
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant :
4.8GHz
Inductance :
7.5 nH
Series :
ct0603csf
DC Resistance (DCR) :
106mOhm
Tolerance :
±2%
Datasheets
CT0603CSF-7N5G
Central Technologies CT0603CSF-7N5G
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD