CSX-750FJC64000000T
Mfr.Part #
CSX-750FJC64000000T
Description
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
13 Weeks
Output :
CMOS
Frequency Stability :
±100ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.063 1.60mm
Function :
Standby (Power Down)
Published :
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency :
64MHz
Current - Supply (Max) :
25mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V