CSX-750FBC30000000T
Mfr.Part #
CSX-750FBC30000000T
Description
XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±100ppm
Current - Supply (Max) :
15mA
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
CMOS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
5mA
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
CSX-750F
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.063 1.60mm
Frequency :
30MHz