CS6-15F-ORG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CS6-15F-ORG
Manufacturer
Unirise USA
Package / Case
8-SMD (0.300, 7.62mm)
Datasheet
Download
Description
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 15'
Stock
479
In Stock :
479
Manufacturer :
Unirise USA
Product Category :
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Throw Configuration :
DPST
Optoelectronic Device Type :
TRANSISTOR OUTPUT SSR
Output Type :
AC, DC
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Factory Lead Time :
10 Weeks
Published :
2012
JESD-609 Code :
e3
ECCN Code :
EAR99
Series :
COTOMOS™
Max Operating Temperature :
85°C
Voltage - Input :
1.37VDC
Termination :
Solder
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Circuit :
SPST-NC (1 Form B) x 2
Load Current :
80mA
Voltage - Load :
0V~400V
Min Operating Temperature :
-40°C
Mounting Type :
Surface Mount
Isolation Voltage :
1.5kV
On-State Resistance (Max) :
50Ohm
Forward Current :
50mA
Package / Case :
8-SMD (0.300, 7.62mm)
Packaging :
Tube
Termination Style :
Gull wing
Datasheets
CS6-15F-ORG
Introducing Unirise USA CS6-15F-ORG from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Circuit:SPST-NC (1 Form B) x 2, Mounting Type:Surface Mount, Package / Case:8-SMD (0.300, 7.62mm), CS6-15F-ORG pinout, CS6-15F-ORG datasheet PDF, CS6-15F-ORG amp .Beyond Unirise USA CS6-15F-ORG ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Unirise USA CS6-15F-ORG
AC DC TRANSISTOR OUTPUT SSR e3 Matte Tin Sn Solid State Relay 85C 1.37VDC 50mA 50Ohm