CR-05FL7---6R2
Mfr.Part #
CR-05FL7---6R2
Description
RES 6.2 OHM 1% 1/8W 0805
Resistance :
6.2Ohm
Power Rating :
125mW
Datasheets
CR-05FL7---6R2
Viking Tech CR-05FL7---6R2
6.2Ohm,