CR-05FL7--649K
Mfr.Part #
CR-05FL7--649K
Description
RES 649K OHM 1% 1/8W 0805
Resistance :
649kOhm
Power Rating :
125mW
Datasheets
CR-05FL7--649K
Viking Tech CR-05FL7--649K
649kOhm,