CR-03FL7--374K
Mfr.Part #
CR-03FL7--374K
Description
RES 374K OHM 1% 1/10W 0603
Resistance :
374kOhm
Package / Case :
Power Rating :
100mW
Datasheets
CR-03FL7--374K
Viking Tech CR-03FL7--374K
374kOhm,