CR-02FL6---4R7
Mfr.Part #
CR-02FL6---4R7
Description
RES 4.7 OHM 1% 1/16W 0402
Resistance :
4.7ohm
Package / Case :
Power Rating :
62.5mW
Datasheets
CR-02FL6---4R7
Viking Tech CR-02FL6---4R7
4.7Ohm,