CPPDC5L-BR-20.0/21.0
Mfr.Part #
CPPDC5L-BR-20.0/21.0
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 3.3V 4SMD
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
25mA
Operating Temperature :
0°C~70°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height :
0.051 1.30mm
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Series :
FIPO™ CPPD
Output :
CMOS
Base Resonator :
Crystal
Frequency - Output 1 :
20MHz 21MHz