CPPC7LZ-A7BR-36.864TS
Mfr.Part #
CPPC7LZ-A7BR-36.864TS
Description
XTAL OSC XO 36.8640MHZ CMOS SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
25mA
Frequency Stability :
±25ppm
Min Operating Temperature :
-40°C
Frequency :
36.864MHz
Max Supply Current :
25mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Max Operating Temperature :
85°C