CPPC7LZ-A7BP-14.318TS
Mfr.Part #
CPPC7LZ-A7BP-14.318TS
Description
XTAL OSC XO 14.3180MHZ CMOS SMD
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency Stability :
±50ppm
Min Operating Temperature :
-45°C
Current - Supply (Max) :
25mA
Max Operating Temperature :
85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
50μA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
14.318MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Max Supply Current :
25mA