CP0805B1575CWTR
Mfr.Part #
CP0805B1575CWTR
Description
DIRECTIONAL COUPLER
RF Directional Coupler
Min Operating Temperature :
-40°C
Impedance :
50Ohm
Package / Case :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Contact Plating :
Lead, Tin
Max Operating Temperature :
85°C
Mount :
Surface Mount
Published :
Factory Lead Time :
14 Weeks
Composition :
Thin Film
Frequency :
1.575GHz