CMR04F331GPAP
Mfr.Part #
CMR04F331GPAP
Description
CMR MICA
Lead Spacing :
0.150 3.80mm
Temperature Coefficient :
0/+70ppm/Cel ppm/°C
Tolerance :
±2%
Rated (DC) Voltage (URdc) :
100V
Voltage - Rated :
100V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.390Lx0.220W 9.90mmx5.60mm
Capacitance :
330pF
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.382 9.70mm
Length :
9.9mm
Width :
5.6mm