CIH05T5N1CNC
Mfr.Part #
CIH05T5N1CNC
Description
FIXED IND 5.1NH 300MA 270MOHM SM
Max Operating Temperature :
125°C
Inductance :
5.1 nH
DC Resistance (DCR) - Parallel :
270mOhm
Min Operating Temperature :
-55°C
Current Rating :
300mA
Frequency - Self Resonant :
4GHz
Test Frequency :
100MHz
Package / Case :
Datasheets
CIH05T5N1CNC
Samsung Electro-Mechanics CIH05T5N1CNC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD