CIH05T4N3SNC
Mfr.Part #
CIH05T4N3SNC
Description
FIXED IND 4.3NH 300MA 240MOHM SM
Test Frequency :
100MHz
Package / Case :
Frequency - Self Resonant :
4GHz
Inductance :
4.3 nH
Min Operating Temperature :
-55°C
Current Rating :
300mA
DC Resistance (DCR) - Parallel :
240mOhm
Max Operating Temperature :
125°C
Datasheets
CIH05T4N3SNC
Samsung Electro-Mechanics CIH05T4N3SNC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD