CIH03Q3N9SNC
Mfr.Part #
CIH03Q3N9SNC
Description
FIXED IND 3.9NH 270MA 300MOHM SM
RoHS Status :
RoHS Compliant
Test Frequency :
500MHz
Mount :
Surface Mount
Width :
304.8μm
Max Operating Temperature :
125°C
Length :
609.6μm
Current Rating :
270mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Shielding :
Unshielded
Min Operating Temperature :
-55°C
DC Resistance (DCR) - Parallel :
300mOhm
Inductance :
3.9 nH
Frequency - Self Resonant :
7.3GHz
Package / Case :
Datasheets
CIH03Q3N9SNC
Samsung Electro-Mechanics CIH03Q3N9SNC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD