CIH03Q22NJNC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CIH03Q22NJNC
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
Description
FIXED IND 22NH 130MA 1.29OHM SMD
Manufacturer :
Samsung Electro-Mechanics
Product Category :
Fixed Inductors
RoHS Status :
RoHS Compliant
Test Frequency :
500MHz
Package / Case :
Min Operating Temperature :
-55°C
Mount :
Surface Mount
Tolerance :
5%
Shielding :
Unshielded
Current Rating :
130mA
Inductance :
22 nH
DC Resistance (DCR) - Parallel :
1.29Ohm
Length :
609.6μm
Frequency - Self Resonant :
1.9GHz
Width :
304.8μm
Max Operating Temperature :
125°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
CIH03Q22NJNC
Samsung Electro-Mechanics CIH03Q22NJNC
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD