CIB10P220NC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CIB10P220NC
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN
Manufacturer :
Samsung Electro-Mechanics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Width :
787.4μm
Current Rating (Max) :
1.5A
Length :
1.6002mm
Number of Lines :
1
Material - Core :
Ferrite
RoHS Status :
RoHS Compliant
Max DC Current :
1.5A
Min Operating Temperature :
-55°C
Height :
939.8μm
Tolerance :
25%
Mount :
Surface Mount
Max Operating Temperature :
125°C
DC Resistance (DCR) - Parallel :
50mOhm
Package / Case :
Impedance :
22Ohm
Datasheets
CIB10P220NC
Samsung Electro-Mechanics CIB10P220NC
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN