CF26346-37B
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CF26346-37B
Manufacturer
JKL Components Corporation
Description
CCFL WH LAMP 1450V 6MA 2.6X346MM
Manufacturer :
JKL Components Corporation
Product Category :
Mercury :
Contains Mercury
Lead Free :
Contains Lead
Size / Dimension :
2.6mmx346mm
Published :
Current :
6mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Color :
White
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Output :
36000 cd/m2
Diameter :
2.6mm
Type :
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage :
1450V Start 700V Operating
Packaging :
Bulk
Datasheets
CF26346-37B
Introducing JKL Components Corporation CF26346-37B from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Output:36000 cd/m2, Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp, Voltage:1450V Start 700V Operating, CF26346-37B pinout, CF26346-37B datasheet PDF, CF26346-37B amp .Beyond JKL Components Corporation CF26346-37B ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
JKL Components Corporation CF26346-37B
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    FLEX TAPE INPUT CONNECTOR
    FLEX TAPE JOINER CONNECTOR
    CONN SSL BRIDGE 2POS SOLDER