CDV30FK911GO3F
Mfr.Part #
CDV30FK911GO3F
Size Code :
Height :
22.1mm
Width :
6.9mm
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Published :
Temperature Coefficient :
0/+70ppm/Cel ppm/°C
Pbfree Code :
yes
Capacitance :
910pF
Rated (DC) Voltage (URdc) :
2500V
Terminal Pitch :
11.1mm
Voltage - Rated :
2.5kV