CDV30FK501GO3F
Mfr.Part #
CDV30FK501GO3F
Through Hole
Packaging :
Bulk
9 Weeks
Voltage - Rated :
2.5kV
Capacitance :
500pF
Tolerance :
±2%
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
CDV30FK501GO3F
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL