CDV30FK331GO3
Mfr.Part #
CDV30FK331GO3
Factory Lead Time :
14 Weeks
Capacitance :
330pF
Voltage - Rated :
2.5kV
Height Seated (Max) :
0.870 22.10mm
Size / Dimension :
0.780Lx0.252W 19.80mmx6.40mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±2%
GENERAL PURPOSE
Lead Spacing :
0.437 11.10mm
Datasheets
CDV30FK331GO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL