CDV30FK241GO3F
Mfr.Part #
CDV30FK241GO3F
Voltage - Rated :
2.5kV
Pbfree Code :
yes
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±2%
Capacitance :
240pF
Reach Compliance Code :
Unknown
Datasheets
CDV30FK241GO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL