CDV30FK221GO3F
Mfr.Part #
CDV30FK221GO3F
GENERAL PURPOSE
Pbfree Code :
yes
Reach Compliance Code :
Unknown
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
220pF
Voltage - Rated :
2.5kV
Datasheets
CDV30FK221GO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL