CDV30FK161GO3
Mfr.Part #
CDV30FK161GO3
Tolerance :
±2%
1 (Unlimited)
Reach Compliance Code :
Unknown
Pbfree Code :
yes
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
2.5kV
Capacitance :
160pF
Datasheets
CDV30FK161GO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL