CDV30FK161FO3
Mfr.Part #
CDV30FK161FO3
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
2.5kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Pbfree Code :
yes
Capacitance :
160pF
Reach Compliance Code :
Unknown
Datasheets
CDV30FK161FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL