CDV30FK131FO3
Mfr.Part #
CDV30FK131FO3
Tolerance :
±1%
Package / Case :
Radial
Pbfree Code :
yes
Factory Lead Time :
9 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
2.5kV
Capacitance :
130pF
Through Hole
Datasheets
CDV30FK131FO3
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL