CDV30FJ911FO3
Mfr.Part #
CDV30FJ911FO3
Temperature Coefficient :
0/+70ppm/Cel ppm/°C
Voltage - Rated :
2kV
Tolerance :
±1%
CDV30
HTS Code :
Factory Lead Time :
9 Weeks
Capacitance :
910pF
No
ECCN Code :
EAR99
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Rated (DC) Voltage (URdc) :
2000V
Datasheets
CDV30FJ911FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL