CDV30FJ910FO3
Mfr.Part #
CDV30FJ910FO3
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
0/+70ppm/Cel ppm/°C
Rated (DC) Voltage (URdc) :
2000V
Capacitance :
91pF
Factory Lead Time :
9 Weeks
Unknown
HTS Code :
Voltage - Rated :
2kV
Packing Method :
TR
ECCN Code :
EAR99
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
CDV30FJ910FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL