CDV30FJ252GO3F
Mfr.Part #
CDV30FJ252GO3F
Capacitance :
2500pF
Published :
Voltage - Rated :
2kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±2%
Datasheets
CDV30FJ252GO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL