CDV30FH911FO3F
Mfr.Part #
CDV30FH911FO3F
9 Weeks
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
Capacitance :
910pF
CDV30
Number of Terminations :
2
Voltage - Rated :
1.5kV
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~125°C