CDV30FH622JO3
Mfr.Part #
CDV30FH622JO3
Temperature Coefficient :
0/+70ppm/Cel ppm/°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
HTS Code :
Voltage - Rated :
1.5kV
Tolerance :
±5%
Capacitance :
6200pF
Rated (DC) Voltage (URdc) :
1500V
Factory Lead Time :
9 Weeks
ECCN Code :
EAR99
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
CDV30FH622JO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL