CDV30FH222FO3F
Mfr.Part #
CDV30FH222FO3F
Capacitance :
2200pF
Lead Spacing :
0.437 11.10mm
Voltage - Rated :
1.5kV
Height Seated (Max) :
0.882 22.40mm
GENERAL PURPOSE
Size / Dimension :
0.791Lx0.311W 20.10mmx7.90mm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Factory Lead Time :
9 Weeks
Series :
CDV30
Datasheets
CDV30FH222FO3F
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL