CDV30FH201FO3F
Mfr.Part #
CDV30FH201FO3F
Rated (DC) Voltage (URdc) :
1500V
Pbfree Code :
yes
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Length :
19.6mm
Factory Lead Time :
9 Weeks
Capacitance :
200pF
Terminal Pitch :
11.1mm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
0/+70ppm/Cel ppm/°C
Width :
6.4mm
Voltage - Rated :
1.5kV
Height :
21.6mm