CDV30FH111FO3
Mfr.Part #
CDV30FH111FO3
Capacitance :
110pF
Voltage - Rated :
1.5kV
Temperature Coefficient :
0/+70ppm/Cel ppm/°C
ECCN Code :
EAR99
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Rated (DC) Voltage (URdc) :
1500V
HTS Code :
Tolerance :
±1%
Datasheets
CDV30FH111FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL