CDV30FF502JO3
Mfr.Part #
CDV30FF502JO3
Voltage - Rated :
1kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
5000pF
Tolerance :
±5%
Factory Lead Time :
9 Weeks
Datasheets
CDV30FF502JO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL