CDV30FF501FO3
Mfr.Part #
CDV30FF501FO3
Capacitance :
500pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Reach Compliance Code :
Unknown
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
1kV
Pbfree Code :
yes
Datasheets
CDV30FF501FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL