CDV30FF432JO3
Mfr.Part #
CDV30FF432JO3
Tolerance :
±5%
Capacitance :
4300pF
Voltage - Rated :
1kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
CDV30FF432JO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL