CDV30FF431FO3F
Mfr.Part #
CDV30FF431FO3F
Voltage - Rated :
1kV
Tolerance :
±1%
Mica
Pbfree Code :
yes
Published :
Reach Compliance Code :
Unknown
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
430pF
Datasheets
CDV30FF431FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL