CDV30FF392GO3
Mfr.Part #
CDV30FF392GO3
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
1kV
Series :
CDV30
Pbfree Code :
yes
Capacitance :
3900pF
Radial
Reach Compliance Code :
Unknown
Tolerance :
±2%
Datasheets
CDV30FF392GO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL