CDV30FF332JO3F
Mfr.Part #
CDV30FF332JO3F
Voltage - Rated :
1kV
Capacitance :
3300pF
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
CDV30FF332JO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL