CDV30FF302FO3
Mfr.Part #
CDV30FF302FO3
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±1%
Capacitance :
3000pF
Package / Case :
Radial
Reach Compliance Code :
Unknown
Pbfree Code :
yes
Voltage - Rated :
1kV
Datasheets
CDV30FF302FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL