CDV30FF272FO3
Mfr.Part #
CDV30FF272FO3
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
1kV
Bulk
Reach Compliance Code :
Unknown
9 Weeks
Pbfree Code :
yes
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
2700pF
Datasheets
CDV30FF272FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL