CDV30FF202GO3
Mfr.Part #
CDV30FF202GO3
Voltage - Rated :
1kV
Capacitance :
2000pF
Packaging :
Bulk
Reach Compliance Code :
Unknown
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Mounting Type :
Through Hole
Pbfree Code :
yes
Datasheets
CDV30FF202GO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL