CDV30FF161FO3F
Mfr.Part #
CDV30FF161FO3F
Published :
Pbfree Code :
yes
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Reach Compliance Code :
Unknown
Voltage - Rated :
1kV
Capacitance :
160pF
Datasheets
CDV30FF161FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL