CDV30FF151FO3F
Mfr.Part #
CDV30FF151FO3F
Voltage - Rated :
1kV
Capacitance :
150pF
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
CDV30FF151FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL