CDV30FF131FO3F
Mfr.Part #
CDV30FF131FO3F
Voltage - Rated :
1kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Factory Lead Time :
9 Weeks
Mounting Type :
Through Hole
Pbfree Code :
yes
Capacitance :
130pF
Tolerance :
±1%
Package / Case :
Radial
Reach Compliance Code :
Unknown
Datasheets
CDV30FF131FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL